Müşteri Hizmetleri: 0850 241 1317

İptal / İade Koşulları

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece değişim talep edebilirsiniz. Ürün iade koşullarında ürün değişim ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

3 iş günü içerisinde info@trendayakkabi.com.tr adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilir, ya da 0543 256 51 00 numaralı telefondan bu isteğinizi iletebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, teslimat adresinize yönlendirilecek PTT yetkilisine; paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim ederek PTT firmasından kargo ücreti alıcı tarafından ödenmiş bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.

Not: Kampanyalı ürünlerde iade ve değişim mevcut değildir. Müşteri bu kuralı kabul ederek sipariş vermiş olacaktır.  


Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Trendayakkabi.com.tr tarafından iade alınamayacaktır.  

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ve ithal edilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde de ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir. 

İade edilen ürün, öncelikle Trendayakkabi.com.tr bünyesindeki servis tarafından incelenecektir ve tüm koşullara uygun olduğu tespit edildiğinde, 3 ila 7 iş günü içersinde uygulamaya girecek iade işlem süresi başlatılacaktır. 
Kurumsal alımlarla ilgili not: İade edeceğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iadenizi, şirketinizin kargo ücretini dâhil etmeden(ürün birim fiyatı + KDV) keseceği iade faturası ile göndermeniz gerekmektedir.

İade talepleriniz yalnız TrendAyakkabi.com.tr merkezinden karşılanabilmektedir, bu yöndeki isteklerinizi lütfen destek@trendayakkabi.com.tr adresine veya 0543 256 51 00 numaralı telefona bildiriniz.