Müşteri Hizmetleri: 0850 241 1317

Hakkımızda

Niğde'nin toptan ve perakende ayakkabıcılık mağazası KOÇYİĞİTLER KAVAFİYE İNŞAAT ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ODUN KÖMÜR GIDA SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ., 2017 Şubat ayından itibaren kampanyalarını internet üzerinden trendayakkabi.com.tr adı ve markası ile sürdürmektedir.

trendayakkabi.com.tr e-ticaret  sitesinden yapacağınız alışverişlerinize ait ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz Türk bankaları ile doğrudan, sms güvenlikli 3D veya ssl korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısı ile yapmaktadır.

Güvenli Alışveriş

trendayakkabi.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. trendayakkabi.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. trendayakkabi.com.tr, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları ile eğer var ise garanti belgeleri ve sertifikaları  orjinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..

Markalar

Sitemizde yer alan tüm markalar, kazanılan ve hak edilen bayilerden temin edilmektedir. Ayrıca sitede yer alan markalardan bazıları trendayakkabi.com.tr tarafından yaratılan özgün markalar da olabilir.

Üyelerimiz için güvenli alışveriş

Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan trendayakkabi.com.tr, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

trendayakkabi.com.tr’den almış olduğunuz ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz 7 gün içinde, değişim isterseniz 14 gün içinde göndermeniz gerekir. Arızalı veya ayıplı ürünlerin iadelerinin kargo masrafları trendayakkabi.com.tr'a aittir. İade koşulları dahilindeki şartlara uygun olarak İade ettiğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutardan kargo ve diğer giderler kesilerek ödediğiniz miktarı iade olarak alırsınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ünvanı: KOÇYİĞİTLER KAVAFİYE İNŞAAT ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ODUN KÖMÜR GIDA SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.

Ticaret Sicil No:  050044

Mersis No: 0574005797800013

Merkez Adresi: YENİ ÇARŞI NO:17/ KOÇYİĞİTLER AYAKKABI NİĞDE/TURKEY

Tel:  +90 (543) 256 51 00

Email:  destek@trendayakkabi.com.tr

Mesai Saatlerimiz
Hafta içi ve Cumartesi: 10.00 - 18.00
Pazar günü: 13.00 - 17.00